829819
Carl Magnus
(Sverige, Född 1943)
Carl magnus, olja på duk, a tergo signerad o daterad -84.

CARL MAGNUS, olja på duk, a tergo signerad o daterad -84.

Oregelbunden, ca 112 x 110 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK