Design Konstglas
831522

Gunnel Sahlin

(Sverige, Född 1954)
Frukter, 9 + 1 st, glas, gunnel sahlin samt fat erik höglund, kosta boda. signerade.

FRUKTER, 9 + 1 st, glas, Gunnel Sahlin samt FAT Erik Höglund, Kosta Boda. Signerade.

Diverse frukter, bland annat druvklase, citron och aubergine. Fat diameter 34 cm

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK