LENNART ASCHENBRENNER, olja på duk, signerad Aschenbrenner och daterad -90.
"Verdure". 65 x 81 cm.
Proveniens
Galleri Ernst, Sundsvall. Privat samling.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK