BENGT LINDSTRÖM

Olja på duk, signerad Lindström.

Utan titel (figurkomposition). 92 x 73 cm.

Konditionsrapport

Ställvis krackelerad. Obetydligt slitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10165053 bukobject
    • 10165053 thumb
    • 10165046 thumb
    • 10165051 thumb
    • 10165052 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 55 000 SEK

    Slutpris

    57 000
    5 910 EUR
    6 348 USD

    Budhistorik (15 bud)
    7A24 jan 21:4057000SEK
    624 jan 21:4055000SEK
    724 jan 21:3953000SEK
    Acceptpris på 42 000 SEK uppnåddes