BENGT LINDSTRÖM
Olja på duk, signerad Lindström.

Utan titel (figurkomposition). 92 x 73 cm.

Konditionsrapport

Ställvis krackelerad. Obetydligt slitage.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10165053 bukobject
    • 10165053 thumb
    • 10165046 thumb
    • 10165051 thumb
    • 10165052 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 55 000 SEK

    Slutpris

    57 000

    5 988 EUR
    6 351 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (15 bud)
    7A24 jan 21:4057000SEK
    624 jan 21:4055000SEK
    724 jan 21:3953000SEK
    Bevakning på 42 000 SEK uppnåddes