BENGT LINDSTRÖM
Olja på duk, signerad Lindström.

Utan titel (figurkomposition). 92 x 73 cm.

Konditionsrapport

Ställvis krackelerad. Obetydligt slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T7
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10165053 bukobject
    • 10165053 thumb
    • 10165046 thumb
    • 10165051 thumb
    • 10165052 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar 10 timmar

    Utropspris: 55 000 SEK

    45 000

    4 733 EUR
    5 038 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 47 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    5A16 jan 17:4445000SEK
    616 jan 17:4444000SEK
    515 jan 21:2942000SEK
    Bevakning på 42 000 SEK uppnåddes