ERICH OCH INGRID TRILLER, vas i stengods, Tobo, 1900-talets tredje kvartal.
Brun harpälsglasyr. Signerad Triller Tobo. Höjd ca 13,5 cm.
Fotklacken med smärre glasyrmista.