Möbler Stolar
836832
STOLAR, 6 st, "MR 10", Mies van der Rohe för Knoll, f formgivna 1927. Märkta i metallen.
Stolar, 6 st, "mr 10", mies van der rohe för knoll, f formgivna 1927. märkta i metallen.

Kromad stålrörsstomme, rygg och sits i svart läder.

Bruksslitage, smärre repor.

Utropspris
18 000 SEK