MUSTASCHKOPPAR
5 st, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Olika motiv. Skeppet Flying Cloud. Blomsterdekor med initialerna A.W. Rosa med text på tyska. Blomsterdekor med texten "Love the Giver". Blå med otydlig text.

Konditionsrapport

Slitage. Missfärgningar. Sprickor. Rosa koppen med lagning.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10204250 bukobject
    • 10204250 thumb
    • 10204251 thumb
    • 10204252 thumb
    • 10204254 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300

    31 EUR
    33 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 3 jan 06:22300SEK