ÖYVIND FAHLSTRÖM, färglitografi, tryckt av J. Olséns lito, Stockholm, 1964, signerad i trycket.
"Klipp ut och fäst med knappnålar". Bladstorlek 69,5 x 49 cm. Gjordes för Moderna Museets filmstudio. Oramat.