PIEDESTAL, alabaster, 1900-talets första hälft.

I form av vriden kolonn. Oktogonal fot och skiva. Höjd 119 cm.

Smärre slitage. Nagg.

Utropspris
7 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

324. Marie-Louise Ekman, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK