AFFÄRSDISK, Hem & Butiksinredningar, Ninian Johansson & Co, Bruzaholm, 1900-talets mitt.

Fanerad med alm. Lådor av björk. Glasad front, skiva samt sidor. 24 lådor. Längd 201. Bredd 60. Höjd 92 cm.

Slitage. Repor. Några lådor med avslag. Fanerskador.

Utropspris
5 000 SEK