SVEN ERIK JOHANSSON, miniatyrer, 2 st, gouacher, signerade och daterade 1985.
"Karijatidens vänner". I ovala ramar monterade i större ram. Bildernas mått 9 x 7 cm.
Inga synliga skador. Ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK