SAMLING SERIETIDNINGAR

Ca 250 stycken, bland annat Fantomen och Stålmannen, 1900-talets mitt/andra hälft.

Bestående av bland annat Fantomen nr 3, 4 , 5 , 7 1950, nr 1-11, 13-20, 23-24 1951, diverse Läderlappen&Robin 1952-1954, enstaka nummer Tarzan 1952-53, Lilla Fridolf, Seriemagasinet, Tom Mix, Tomahawk, diverse Kalle Anka 1950-51,

Konditionsrapport

Slitage. Revor. Smärre fläckar. Ej genomgången.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10339068 bukobject
    • 10339068 thumb
    • 10339070 thumb
    • 10339069 thumb
    • 10339071 thumb
    • 10339072 thumb
    • 10339073 thumb
    • 10339074 thumb
    • 10339075 thumb
    • 10339076 thumb
    • 10339077 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    10 700
    1 122 EUR
    1 212 USD

    Budhistorik (47 bud)
    217 jan 19:3810700SEK
    417 jan 19:3710200SEK
    11A17 jan 19:3710000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes