SAMLING SERIETIDNINGAR, ca 250 stycken, bland annat Fantomen och Stålmannen, 1900-talets mitt/andra hälft.

Bestående av bland annat Fantomen nr 3, 4 , 5 , 7 1950, nr 1-11, 13-20, 23-24 1951, diverse Läderlappen&Robin 1952-1954, enstaka nummer Tarzan 1952-53, Lilla Fridolf, Seriemagasinet, Tom Mix, Tomahawk, diverse Kalle Anka 1950-51,

Slitage. Revor. Smärre fläckar. Ej genomgången.

Utropspris
3 000 SEK