NILS NISBEL, mobil/ bordsskulptur, sterlingsilver, Sigtuna 1996.
Stämplad X10. Höjd 32 cm, längd 32 cm, vikt 125 gram.
Toppen något böjd. Obetydlig lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK