CARL LUDWIG FROMMEL, tillskriven, akvarellerad pennteckning. A tergo med påskrift i blyerts Carl Frommel.
Antikiserande landskap. Ca 35 x 50 cm.
Oramad. Slitage. Hanteringsveck. Fläckar. Gulnad.