Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

LEGO, "Paradisa", 8 set, Danmark, 1990-tal.

Sidewalk Café 6402, Carriage Ride 6404, Island Arcade 6409, Cabana Beach 6410, Dolphin Point 6414, Poolside Paradise 6416, Rolling acres Ranch 6419, Fun Fair 6547. Brutna förpackningar. Längd 14 - 38 cm.

Kartonger med slitage och skador. Ej genomgånget.

Utropspris
2 000 SEK