JIM DINE, färglitografi, signerad, numrerad och daterad 287/400 1985.
The New Year's Tree I". Tryckt av Staib + Mayer, Stuttgart, utgiven av AB Astra och Jim Dine tillsammans med Waddington Graphics, London och Pace Editions, Inc, New York. Bildstorlek 66 x 54 cm.
Ej examinerad ur ram. Ram utan glas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.