VYKORTSALBUM/BREVKORTSALBUM

1900-talets första kvartal.

Främst med kort föreställande filmstjärnor och filmscener.

Konditionsrapport

Omfattande slitage. Revor. Kort saknas, lösa. Skadad rygg på pärm, lösa sidor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10260261 bukobject
    • 10260261 thumb
    • 10260262 thumb
    • 10260263 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    655
    67 EUR
    72 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    414 jan 20:50655SEK
    414 jan 20:40605SEK
    3 6 jan 20:17555SEK