TAMBURMAJOR, 1900-talets mitt.

Gulmetal. Tredelad pelarfot. Räfflat skaft dekorerad med agat kula. Fyra krokar upptill. Höjd ca 175 cm.

Ställvis slitage, mindre repor.

Utropspris
1 500 SEK