PARTI LEKSAKSBILAR, 25 delar, bl a Tekno, 1900-talets mitt.

Med tryckt dekor. Olika typer bl a taxi, bussar, tankbilar och garage. Bl a Danmark, Tyskland och Japan.

Slitage, skador och rost.

Utropspris
800 SEK