Johan von Holst

(Sverige, 1841-1917)
Johan von Holst
(Sverige, 1841-1917)

JOHAN VON HOLST, olja på duk, signerad och daterad 1882.

Hundvalpar. 38 x 54 cm.

Lagning. Renoverad.

Klubbat pris
6 800
600
626
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 nov 2016 16:47
6 800 SEK
28 nov 2016 16:47
6 600 SEK
27 nov 2016 20:44
6 400 SEK
27 nov 2016 20:44
6 200 SEK
27 nov 2016 20:44
6 200 SEK
27 nov 2016 13:08
6 000 SEK
21 nov 2016 21:40
4 000 SEK
21 nov 2016 14:43
1 000 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

423. Alexander Calder, "Pyramid Rouge".
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK