JOAN MIRÓ, färgetsning och akvatint, 1973, signerad med blyerts och numrerad 12/50.
Ur "Série Mallorca". Plåtstorlek: 54,9 x 59,9 cm, bladstorlek 72 x 90 cm
Ej examinerad ur ram. Hela bladet synligt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
25 000 SEK