GÖRAN WÄRFF, vas samt objekt, glas, Kosta, vasen unik, signerade och numrerade, 1900-talets andra hälft.

Vas i polykrom glasmassa med reliefdekor, numrerad 1114. Objekt med dekor av djur och växter, numrerat 96739. Höjd 14- 18 cm.

Slitage med smärre repor. Nagg på vasen samt smärre nagg på objektet.

Utropspris
2 000 SEK