Konst Klassisk svensk konst
853985

Bruno Liljefors

(Sverige, 1860-1939)
BRUNO LILJEFORS, SLÅENDE ROVFÅGEL.

Sign. Olja på duk 75,5x100 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konstnär

Utropspris
4 500 EUR