ELIAS MARTIN, Tillskriven, akvarell och tuschlavering 16,5 x 22 cm. osignerad.
Maskeradfigurer, akvarell och tuschlavering 16,5 x 22 cm.
Ej examinerad ur ram. Något bubblig. Några smärre strödda fläckar.