Fanerad med mahogny, svängd rygg samt armstöd, längd ca 225, sittdjup ca 55, sitthöjd ca 46 cm.
Senare klädsel. Smärre fläckar. Smärre slitage. Ben ostabila
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10