MODELLSKEPP
Billing Boats, Danmark, 1900-talet andra hälft.

"Meta no. 484". Kartonger längd 39 respektive 82 cm.

Konditionsrapport

Ej genomgångna. Kartonger med skador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10312119 bukobject
    • 10312119 thumb
    • 10312118 thumb
    • 10312116 thumb
    • 10312117 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    500

    52 EUR
    55 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    3A19 jan 16:32500SEK
    119 jan 16:32500SEK
    319 jan 11:24450SEK