KNIVAR

8 stycken, bland annat Sverige och Finland, 1900-talets andra hälft.

Bland annat björk och renhorn. Längd 11-26 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10333860 bukobject
    • 10333860 thumb
    • 10333859 thumb
    • 10333861 thumb
    • 10333862 thumb
    • 10333863 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    269 EUR
    289 USD

    Budhistorik (21 bud)
    712 jan 14:472600SEK
    1012 jan 08:262400SEK
    7A12 jan 08:262300SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes