KNIVAR
8 stycken, bland annat Sverige och Finland, 1900-talets andra hälft.

Bland annat björk och renhorn. Längd 11-26 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

David Brolin

David Brolin
Värderingsman

+46-761 262150
david.brolin@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10333860 bukobject
    • 10333860 thumb
    • 10333859 thumb
    • 10333861 thumb
    • 10333862 thumb
    • 10333863 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 600

    274 EUR
    292 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (21 bud)
    712 jan 14:472600SEK
    1012 jan 08:262400SEK
    7A12 jan 08:262300SEK
    Bevakning på 800 SEK uppnåddes