Bananvagn, 4509, i originalkartong, svensk snälltågsvagn, 4072, i originalkartong, lok, två vagnar, rälsdelar samt transformator, 2715, i originalkartong, lok, två vagnar, rälsdelar samt transformator, 2920, i originalkartong.
Bruksslitage. Kartonger med skador.