Jeanna Maria Charlotta Bauck

(Sverige, 1840-1926)
Jeanna Maria Charlotta Bauck
(Sverige, 1840-1926)

JEANNA MARIA CHARLOTTA BAUCK, ett par, duk uppfäst på pannå, signerade Jeanna Bauck.

Katt blad flugsvampar och Uggla med paraply. Vardera 90 x 41 cm.

Uppfästa på pannå. Slitage längs ramkant.

Utropspris
15 000 SEK