Nkoana Harry MOYAGA

(Sydafrika, Född 1954)
Nkoana Harry MOYAGA
(Sydafrika, Född 1954)

NKOANA HARRY MOYAGA, blandteknik, signerad och daterad 78.

Komposition. Bildstorlek 76 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram. Släppt från passepartoun.

Utropspris
1 500 SEK