BORDSLAMPA
Mässing och plast, 1940-/50-tal.

Skärm i opak gulvit plast. Ställbar skärm. Höjd ca 28 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10298780 bukobject
    • 10298780 thumb
    • 10298781 thumb
    • 10298783 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600

    168 EUR
    179 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    612 jan 12:011600SEK
    512 jan 12:011500SEK
    Bevakning på 1 500 SEK uppnåddes
    411 jan 21:331300SEK