BORDSLAMPA

Mässing och plast, 1940-/50-tal.

Skärm i opak gulvit plast. Ställbar skärm. Höjd ca 28 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10298780 bukobject
    • 10298780 thumb
    • 10298781 thumb
    • 10298783 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss