Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design
861008
IKEA
FÅtÖljer, ett par "Åke", ikea, 1950-tal.

FÅTÖLJER, ett par "Åke", IKEA, 1950-tal.

Stomme av björk. Fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 30 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
18 000 SEK