MATTA, Semiantik Ghom, ca 310 x 210 cm.

Benvit botten med storta polykromt bothemönster och blomslingor. Röd huvudbård med Blomranka.

Slitage, smutsig, fläckar. Kanter med skador.

Certificate medföljer

Utropspris
5 000 SEK