BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Fanérad i björk med intarsiadekor. Hyllplan och två lådor. Längd 87, bredd 36 och höjd 96 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor och märken.

Utropspris
2 500 SEK