MINNESMYNT

Silver, 6 stycken, "Nobel Price Winners 1971" av Sporrong.

Utgiven 1972. Numrerad 247/800.
"The Nobel prize in literature 1971 Pablo Neruda"
"The Nobel prize in medicine 1971 Earl Sutherland".
"The Nobel prize in physics 1971 Dennis Gabor".
"The Nobel prize in economic science 1971 Simon Kuznets".
"The Nobel prize for peace 1971 Willy Brandt".
"The Nobel prize in chemistry 1971 Gerhard Herzberg".

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss