MINNESMYNT
Silver, 6 stycken, "Nobel Price Winners 1971" av Sporrong.

Utgiven 1972. Numrerad 247/800.
"The Nobel prize in literature 1971 Pablo Neruda"
"The Nobel prize in medicine 1971 Earl Sutherland".
"The Nobel prize in physics 1971 Dennis Gabor".
"The Nobel prize in economic science 1971 Simon Kuznets".
"The Nobel prize for peace 1971 Willy Brandt".
"The Nobel prize in chemistry 1971 Gerhard Herzberg".

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10290613 bukobject
    • 10290613 thumb
    • 10290612 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    80

    EUR
    761 SEK
    84 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (10 bud)
    512 jan 20:3780EUR
    4A12 jan 20:3775EUR
    411 jan 21:3170EUR