Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

HELMI BIESE, UTSIKT ÖVER ÅSARNA.

Sign. Olja på duk 80x91 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 450
16 342
1 529
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 maj 2017 20:01
1 450 EUR
22 maj 2017 20:00
1 400 EUR
22 maj 2017 20:00
1 350 EUR
22 maj 2017 19:59
1 300 EUR
22 maj 2017 19:58
1 250 EUR
22 maj 2017 19:56
1 200 EUR
22 maj 2017 19:55
1 000 EUR
22 maj 2017 19:45
940 EUR
12 maj 2017 16:47
900 EUR
11 maj 2017 21:09
800 EUR
11 maj 2017 20:14
500 EUR