RICHARD ESSIG
Golvlampa, Besigheim, 1900-talets andra hälft.

Stomme av kromad metall och glas.Stomme med tre ljuspunkter. Höjd 162 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Följerätt
Nej

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10290039 bukobject
    • 10290039 thumb
    • 10290036 thumb
    • 10290037 thumb
    • 10290038 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 600

    168 EUR
    179 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    312 jan 14:541600SEK
    2 5 jan 17:441500SEK
    1 2 jan 22:40300SEK