OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL, olja på duk, signerad och otydligt daterad.
Skymningslandskap med sjöfåglar. 58 x 75 cm.
Uppfordrad duk, lagningar, retuscher, smärre färgbortfall.