Ek och ekfaner. Mörkbetsad och skuren dekor av bl a lejonmaskaroner. Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan och förvaring. Bredd 181. Djup 66. Höjd 179 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.