Design
865240
ELEKTRISK LJUSSTAKE "Fantasi 92", Osram, 1900-talets MITT
Elektrisk ljusstake "fantasi 92", osram, 1900-talets mitt.

Teak, stål och pressglas i olika färger. Ljusmanschetter och glödlampor medföljer. I originalkartong. Bredd 37,5, höjd 37 cm.

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage. Kartongen med skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK