GOLVLAMPA

1930/40-tal.

Skaft av metall med dekor av flätad rotting. Två ställbara ljusarmar. Maxhöjd ca 175 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10302146 bukobject
    • 10302146 thumb
    • 10302147 thumb
    • 10302148 thumb
    • 10302149 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    94 EUR
    101 USD

    Budhistorik (14 bud)
    712 jan 16:02900SEK
    612 jan 15:21850SEK
    512 jan 14:47800SEK