GOLVLAMPA
1930/40-tal.

Skaft av metall med dekor av flätad rotting. Två ställbara ljusarmar. Maxhöjd ca 175 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10302146 bukobject
    • 10302146 thumb
    • 10302147 thumb
    • 10302148 thumb
    • 10302149 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900

    94 EUR
    100 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (14 bud)
    712 jan 16:02900SEK
    612 jan 15:21850SEK
    512 jan 14:47800SEK