FETISCHMASK
Lega, Kongo, 1900-talets första hälft.

Målat trä. Längd 22 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Häftstift. Nagg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10313973 bukobject
    • 10313973 thumb
    • 10313975 thumb
    • 10313974 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000

    105 EUR
    111 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    1 3 jan 21:161000SEK
    Bevakning på 1 000 SEK uppnåddes
    1 3 jan 20:44500SEK