LISA JOHANSSON-PAPE
TAKLAMPA, Orno, 1900-talets mitt. Totalhöjd ca 92 cm.

Diameter ca 52 cm.

Konditionsrapport

Anlöpningar. Smärre slitage. Senare delar. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10305437 bukobject
    • 10305437 thumb
    • 10305438 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    480

    EUR
    4 569 SEK
    509 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (24 bud)
    1012 jan 13:44480EUR
    912 jan 13:44460EUR
    1112 jan 13:44440EUR
    Bevakning på 300 EUR uppnåddes