SERVISDELAR, 8 st, "Pyro Brun", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Kastrull modell nr 61 2st, kastrull med lock modell nr 56, pajform modell nr 264, spilkum modell nr 96, spilkum modell nr 97, pajform modell nr 262 samt pajform modell nr 25.

Slitage. Missfärgningar. Spilkum med nagg. En kastrull med spricka.

Utropspris
800 SEK