RICHARD SMITH, diptyk, akryl på canvas, signerad och daterad på etikett à tergo, -79.
"Mid Town". Totalt mått ca 180 x 120 cm.
Ytslitage. Blekt. Ljusa färgrepor.
Galleri Malmgran, Göteborg.