TAKLAMPA

1970-tal. höjd ca 71 cm.

Stram dekor med rund skärm och cylindrisk stomme. Diameter ca 59 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Ej funktionstestad. Skrapmärken. Bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H81

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10335712 bukobject
    • 10335712 thumb
    • 10335713 thumb
    • 10335714 thumb
    • 10335715 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    102 EUR
    115 USD

    Budhistorik (2 bud)
    119 maj 07:511000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    116 maj 11:50300SEK