PETER HAHNE, diptyk, blandteknik på pannå, a tergo signerade.
Komposition. Pannå och blästrat glas. Utställda Galleri Wallner, förmodligen 1984. 228 x 48 cm per styck.
Ej examinerad ur ram. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK