LARS ENGLUND
Oljelack på film, signerad och daterad -63 a tergo (bakom bakstycke).

"Communication II". 20 x 42 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Svagt gulnad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - B1
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joakim Fingal

Joakim Fingal
Värderingsman

+46-709-17 99 94
joakim.fingal@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10330507 bukobject
    • 10330507 thumb
    • 10330508 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 20 000 SEK

    12 000

    1 267 EUR
    1 350 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    331 jan 23:0212000SEK
    331 jan 23:0111000SEK
    430 jan 15:5410000SEK