BRUNO LILJEFORS
Olja på duk, signerad.

Räv och änder i vinterlandskap. Bildens mått 34 x 49 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Proveniens
Bukowski Auktioner, Stockholm, auktion 472, "Internationella vårauktionen", 24-27 april 1990, kat nr 171.
Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10331423 bukobject
    • 10331423 thumb
    • 10331422 thumb
    • 10331424 thumb
    • 10331421 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 5 timmar

    Utropspris: 80 000 - 100 000 SEK

    112 000

    11 828 EUR
    12 602 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 114 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (26 bud)
    318 feb 20:50112000SEK
    4A18 feb 20:49110000SEK
    318 feb 20:49110000SEK
    Bevakning på 70 000 SEK uppnåddes